Новини

инвестиции сделанные в велосипедную инфраструктуру, считаются наиболее выгодными и эффективными с точки зрения скорости возврата вложенных средств

Велосипедна індустрія в Європі створює понад 700 000 робочих місць

Велосипеди в останні роки постійно стають все більш і більш популярними, і як засіб пересування, і як засіб активного відпочинку. Відповідно зростає кількість людей, які обслуговують велосипедну індустрію. Світовим лідером за кількістю велосипедів є Європа, так-так, не бідна в розрахунку на середнього громадянина Індія і вже тим більше не голодуюча Африка, а сита і добре відчуваюча себе Європа.
Якщо за даними […]

Велосипедний шолом врятував життя своєму власникові

Затятий велосипедист Бен Хопс їхав на роботу за звичним для нього шляхом і зовсім несподівано потрапив в серйозне ДТП. В результаті аварії Бен отримав серйозні пошкодження спини, грудної клітки і травми голови.
Очевидці події розповідають, що вантажівка, що послужив причиною ДТП, буквально вискочила на переріз велосипедисту. І не чекавший такого повороту подій велосипедист, на всій швидкості врізався в виниклу з […]

Somerset — велосипед который складывается

Somerset – велосипед який складається

Творець велосипеда Кайзер Ченг запропонував велосипедній індустрії своє бачення міського велосипеда. Мініатюрна рама велосипеда складається з однієї сталевої трубки яка має овальну форму. До одного з кінців цієї нехитрої конструкції кріпиться сідло, до іншої сторони велосипедна вилка. Оскільки сідло кріпиться до рами за допомогою обжимного кільця ніщо не заважає надіти сідла на обидва кінці цієї цікавої рами – вийде […]

Shibusa — электровелосипед с взаимозаменяемыми модульными деталями

Shibusa – електровелосипед з взаємозамінними модульними деталями

Shibusa — продукт розробки Елвіна Чу, студента технологічного інституту Розташування в Джоржіо. Елвін працює над реалізацією цього проекту вже більше чотирьох років. Його метою є створення електро велосипеда з вільно замінними деталями, щоб кожен покупець міг встановлювати на велосипед ті компоненти, які йому більше підходять.
Можливість міняти компоненти на електробайку є унікальною можливістю даного велосипеда – принаймні саме така заява […]

Bindio – оригінальна і цікава концепція паркування для велосипедів

Основна проблема надійних велосипедних замків полягає в тому, що вони важкі і їх незручно тягати з собою. На сьогоднішній день, існує велика кількість самих різних проектів, метою яких є захист велосипедів від угону. Варто сказати, що існують вельми цікаві проекти, що пропонують надійні і практичні варіанти, а так само нерідко пропонують відверту лажу, при цьому ще сподіваються, що їм хтось за […]

Stowaway – система для хранения велосипедов под потолком

Стова вейт – система для зберігання велосипедів під стелею

Використовуючи цю оригінальну і новаторську систему, ви зможете зберігати ваш велосипед під стелею, на максимально невживаному просторі. Ні для кого не є секретом той факт, що велосипеди займають багато місця і можуть неабияк заважати своїм власникам. Особливо якщо велосипеди зберігаються в невеликій квартирі, наприклад, притуленими до однієї зі стін.
Саме з цієї причини підприємниця з Дубліна Шінейт Джіратті задумала і […]

Планировать свои поездки с использованием арендованных велосипедов станет намного проще

В недалекому майбутньому буде стандартизована інформація про всі велопрокати в країні

Планувати свої поїздки з використанням орендованих велосипедів стане набагато простіше. Північно-американська асоціація займається всіма муніципальними та приватними компанями, що займаються наданням велосипедів в оренду, оголосила про те, що незабаром стане доступною загальна база даних всіх велопрокатів.
Після впровадження новації, дані про місце розташування всіх станцій велопроката, а так само наявність вільних велосипедів, будуть доступні У Інтернеті. І розробники сайтів, вільно […]

Мукс – гибрид самоката и велосипеда

Мукс – гібрид самоката та велосипеда

Велосипеди є відмінним винаходом для швидкої їзди по дорогах. А самокати відмінно підходять для заповнених людьми тротуарів, пішохідних доріжок і т.п.
Мукс (Moox) є гібридом самоката та велосипеда, а шириною покришок коліс, нагадує міні Фет байк. На цьому велосипеді можна їхати як крутячи педалі, так і відштовхуючись однією ногою від дороги.
Гібрид обладнаний потужними дисковими гальмами. На велосипеді встановлена ​​вилка без […]

Лохнер Строллер – електро велосипед, который идеально подходит для езды в городских условиях.

Стильний електробайк розрахований на двох

Лохнер Строллер – електровелосипед, який ідеально підходить для їзди в міських умовах. Із загальної маси велосипедів з електричним двигуном його виділяє те, що на ньому одночасно можуть переміщатися відразу двоє людей.
У заднє колесо велосипеда вбудований двигун. Велосипед оснащений сідлом розрахованим на двох пасажирів. Під частиною сідла, призначеного для пасажирів, розташована акумуляторна батарея.
Вартість велосипеда становить цілих 3000 доларів. Максимальна швидкість, […]

BeeLine — гибкая навигационная система

BeeLine – гнучка навігаційна система

Марк Дженнер, відомий як творець велосипедів, запропонував цікаву розробку, яку в двох словах можна охаректеризувати як “велосипедний компас”. На Kickstarter збір інвестиційних коштів перевершив очікування біліше ніж у два рази.
За словами Марка ідея створення даного навігіціонного пристрою прийшла йому в голову в той момент, коли він на своєму велосипеді катався по Кілбёрну, розташованому в західному Хемпстеде. Марку хотілося зручно, без […]