Велопоходи

Путешествовать на велосипеде, прокладывание маршрута, подготовка велосипеда к велопоходу

Велосипедом по Америкам 2 с Марк Бомонт

На велосипеді по Америках 3

Дві тисячі кілометрів позаду, тепер Марк знаходиться в самому центрі віддаленої Канадської провінції Британській Колумбії. Під час їзди по жорстким автомагістралях страждає не тільки тіло. У його велосипеда зламалася педаль і десять разів проколювалося колесо. У Марка закінчилися всі запчастини та заплатки.
“Це вже третій прокол за три дні. Не знаю, що я буду робити в наступний раз. Часом доводиться його […]

SOLIDREAM. Фільм про те, як четверо французьких друзів здійснили навколосвітню подорож на велосипедах

Я тільки що закінчив дивитися дійсно цікавий документальний фільм про чотирьох молодих французів, які подорожували по всьому світу на велосипедах, а також взяли участь в цілому ряді інших диких і відчайдушні пригод по дорозі. Фільм, про який я говорю, називається SOLIDREAM і це історія про Моргана, Сіпфае, Брайана і Бертанде.
Стартувавши від свого будинку у Франції, четверо молодих людей поступово, […]

Самостоятельный экономный велотур по Норвегии

Як подорожувати по Норвегії і витрачати при цьому менше 20 доларів на день

Я тільки що закінчив 75 денну вело подорож по Скандинавії. І з 75 днів у північній Європі – 52 повних дні я провів у Норвегії. Я чув, що Скандинавські країни, такі як Швеція і Данія дуже дорогі для проживання, але при цьому Норвегія найдорожча країна для проживання і подорожей у всій Скандинавії.
Оскільки я планував пробути в Норвегії досить тривалий […]

Велосипедом по Америкам 2 с Марк Бомонт

На велосипеді по Америках – 2

Коли перемога була вже зовсім поруч і до вершини залишалося не більше двох годин ходу. На команду, раптово, налетіла сніжна буря. Не дивлячись на небезпеку, більша частина команди, включаючи Марка вирішують дістатися до вершини.
Посилившийся буран, дав Майку всього кілька секунд, що б насолодиться підйомом на висоту в 6000 метрів. У підсумку, гора Мак-Кінлі виправдала свою репутацію.

“Навіть не знаю що […]

На велосипеде Трансполярной магистралью

На велосипеді Приполярною “мертвою дорогою” Салехард-Ігарка (1989 р.)

“Пройти там, де раніше до тебе ніхто не ходив” чи не це мрія кожного завзятого мандрівника. Ось так і ми, дізнавшись про існування в приполярній сибірській тайзі і тундрі занедбаної залізниці подумали, – а якщо? Ну, а оскільки в нашій групі підібралися суцільно вело туристи, то рішення було прийнято однозначно – йти на велосипедах. Вірніше з велосіпедами.
Висадилися на березі […]

Кращий друг мандрівника GPS-навігатор

Прокладаємо маршрут

Існує безліч способів прокласти свій власний вело маршрут. Я розгляну найпростіший і найдоступніший.
Говорячи, що спосіб доступний, я на жаль не можу назвати його безкоштовним. Вся справа в тому, що без GPS навігатора, вам буде вкрай важко зорієнтуватися на місцевості, а вбудований в смартфонах навігатор підходить для вело походів не найкращим способом.
Так, свої точні координати можна визначити по положенню сонця, […]

На велосипеді по Америках

У 2008 році, об’їхавши навколо земної кулі на велосипеді всього за 194 дня, шукач пригод та затятий велосипедист Марк Бомонт, побив світовий рекорд. Тепер він поставив собі ще більш грандіозну мету, він збирається проїхати на своєму велосипеді уздовж найдовшою гірської гряди на планеті, – Скелястих гір та Анд.
Задумана експедиція протяжністю у 21 тисячу кілометрів, пройде від Аляски до найнижчої […]

Маршрут для велопоходу

Маршрут для велопоходу
Хіба може йти мова про велотуризм без продуманого маршруту? Задумка і опрацювання веломаршруту займають чимало часу і сил. Особисто я, прокладаючи маршрут в залежності від його протяжності і
віддаленості від місця постійного проживання, сам прокатую його від двох-трьох до десяти разів. Спочатку, як правило, добираюся до точки початку маршруту електричкою або ж відразу велосипедом і
починаю вивчати його деталі, […]

Який повинен бути велосипед для велотуризму і чим обладнаний.

Власне головне без чого не зможе обійтися велотурист це велосипед та велорюкзак, ну і звичайно велобагажник, на який все це кріпиться.
Розглянемо все по частинах і, мабуть, почнемо ми з велосипеда. Мій велосипед, наприклад, це стандартний гірський велосипед у звичайній комплектації. Він оснащений передньою амортизаційною вилкою і переднім дисковим гідравлічним гальмом (мені довелося замінити задній гідравлічний гальмо на вібрейки, через […]