Десять причин не купувати велосипед

Повернутися

Десять причин не купувати велосипед

1. При регулярних і тривалих поїздках на велосипеді, вам доведеться купувати новий повсякденний одяг меншого розміру.

Зекономлені на купівлі нового одягу кошти, краще витратити на що-небудь приємне, наприклад, на пиво або ж на морозиво.

2. Під час їзди на велосипеді, як і при заняттях будь-яким іншим видом спорту, ви ризикуєте отримати травму. Час же проведений перед телевізором з 2-6 пляшками пива набагато безпечніший. Малоймовірно, що ви обдерете коліно або лікоть сидячи в улюбленому кріслі.

3. Вечори що проводяться з кращими друзями день у день зближують вас, що може бути краще одних і тих же історій по сотому разу, заїжджених сальних жартів і колективного риготання? У разі купівлі велосипеда, у вас з часом зникає інтерес до посиденьок на лавочках або в улюбленої кафешці під пиво і ви більше не прагнете скоріше закінчити робочий день, і провести час… ні-ні, не з сім’єю, а з кращими друзями…

Бережіть дружбу, адже в світі немає нічого ціннішого колективної пиятики.

4. Через певний час, після придбання велосипеда, у вас може почати проявлятися небезпечний синдром “блукача”. Ви починаєте розуміти, що начальство і робота у вас гавно, друзі алкаші, що протилежний пол помітивши вас гидливо відвертається убік і у вас з’являється дике бажання все це змінити!

Не купуйте велосипед, не ламайте своє життя! Нехай все залишається на своїх місцях.

5. Дружина постійно не дає вам свободи. Свободи щовечора проводити час з улюбленими друзями? Вона постійно вам телефонує, вимагаючи уваги до сім’ї, а ви вже котру годину обіцяєте цій ненормальній, що будете вже через 5-ть хвилин?

Це одна з найважливіших причин відкласти покупку велосипеда. Велосипед буде здатний порушити вашу тонко налаштовану сімейну ідилію, адже крім вечірніх і нічних покатушок, є ще й вело туризм, коли вам доведеться залишати улюблену більш ніж на добу.

6. Після придбання велосипеда і накату певного досвіду, у вас буде постійне бажання розширювати свій кругозір. Ті місця, де ще півроку тому ви і не мріяли побувати, почнуть здаватися вам буденними.

Не втрачайте інтересу до навколишнього вас світу, нехай похід в кафешку, валяння в лісі по святах на “матрацах” і мрія влітку поваляться на море – будуть межею ваших бажань.

7. Якщо ви заразитеся вело хворобою всерйоз, з часом ваше тіло з безформного почне перетворюватися на більш-менш схоже на задумане природою. Що в свою чергу може послужити приводом для глузувань з боку друзів і знайомих: “Ти що, тренуєшся? Ги-ги-ги» – питання, приблизно такого глибокого змісту, вам задаватимуть постійно. Адже як відомо, успішні люди, вже всього в житті добилися і третій підборіддя звисає свідченням тому. Якщо ввечері ви йдете за добавкою бухла, вас всі зрозуміють і підтримають. Ну, а якщо ви йдете прокотити на ровері 50-70 км вечірнім містом то, у вас в житті явно щось негаразд, ви явно невдаха, на вас будуть дивитися з співчуттям.

Не епатуйте ваших знайомих, будьте як усі, не виділяйтеся і повага сусідських алкашів вам забезпечена.

8. Так само, з часом, ви помітите щось дивне в поведінці протилежної статі. Дівчата перестануть гидливо відвертатися при вашій появі в їх полі зору, а кожна друга в відповідь на вашу посмішку посміхатиметься вам у відповідь.

У цьому явно замішана якась згубна чорна магія пов’язана з покупкою велосипеда, адже загальновідомо, що дівчатам в вас подобається ваш глибокий внутрішній світ, а не підтягнуте тіло і відсутність звисаючого черева.

9. Одна з найстрашніших бід, яка може трапиться з вами після придбання велосипеда, це болячка пов’язана з вело туризмом, вело походами. Раптом може виявитися, що ви заражені настільки глибоко, що не здатні серйозно думати ні про що інше. І ось ви днями вивчаєте карти, будуєте маршрути, йдете рано вранці (коли всі нормальні люди спят з похмілля) і пропадаєте на кілька днів.

Все! Ця стадія не виліковна.

10. Ну і, звичайно ж, головний аргумент проти придбання велосипеда це його вартість. На жаль, для багатьох наших співгромадян 350-500 доларів дійсно певна перешкода.

Звичайно, в середньому витрачати на сигарети, на пиво, проїзд у громадському транспорті (коли можна пройтися пішки або проїхатись на велосипеді) від 5-ти доларів на день з року в рік це не проблема (приватне авто додає ще від 5-ти доларів в день на стояння в пробках), на це у всіх, як правило, вистачає коштів, в крайньому випадку можна позичити у друзів “до зарплати”.

Поділитися цим записом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутися