Велосипеди з електро моторами, здатні залучити нових людей до числа велосипедистів

Повернутися

Велосипеди з електро моторами, здатні залучити нових людей до числа велосипедистів

У Норвегії були проведені дослідження в яких взяли участь велосипедисти любителі. Згідно з даними які вдалося отримати в результаті проведених досліджень, електричні велосипеди здатні збільшити кількість людей котрі щодня використовують цей вид транспорту як основний спосіб пересування.

На сьогоднішній день переваги пересування на велосипеді відомі практично всім. Не дивлячись на це, організація самої поїздки здатна доставити певні неприємності. Існує необхідність спочатку планувати свій маршрут та продумувати поїздку, а також возити з собою ремонтний набір та інше додаткове спорядження. А в тому випадку якщо ви їздите на велосипеді на роботу, то після далекої поїздки вам просто необхідно прийняти душ і одягнутися в новий одяг.

Згідно з останніми даними отриманими в результаті дослідження, перераховані вище бар’єри стримують людей від того що б використовувати велосипеди як основний транспортний засіб. Електричні велосипеди здатні усунути дані перешкоди хоча б частково. Вони надають можливість пересуватися в робочому одязі, який по приїзду на роботу не буде необхідності міняти.

В рамках досліджень в Норвезьких містах Акерхусе і Осло були обрані 66 велосипедистів, яким було надано необмежений доступ до електричних велосипедів на протязі від двох до чотирьох тижнів. У той самий час 160 осіб, що входили в контрольну групу, продовжували використовувати звичайні велосипеди. Вплив електовелосіпедів був помітний неозброєним оком. На звичайних велосипедах люди здійснювали 28% від усіх необхідних їм поїздок, у той час як на електобайках 50%, що становить зростання на цілих 40%. При цьому так само зросла середня дистанція з 4,5 кілометрів до 10,5.

Так само цікавою деталлю, яку виявили проведені дослідження є той факт, що третина опитаних респондентів були готові доплатити за електропривод, але не більше суми еквівалентної 200 доларам. Ті ж хто за результатами опитування відмовився від покупки електовелосіпеда, як аргумент вказували на те, що це своєрідний самообман.

Читать новость на русском

Поділитися цим записом

Коментарі (3)

 • Петя Відповісти

  вообще єлектробайки это конечно же саомообман.. но с другой стороны когда смотришь как проноситься велобайк на скорости 60-70 км там где ты еле-еле 35 вкручиваешь (я на хардтейле..)

  а это это серьезный двухподвес на котором реально можно по горам путешествовать – потому как вообще мало какой транспорт для гор подходит..

  Friday September 11th, 2015 at 13:46
 • Korman Відповісти

  думаю что как основное средство передвижения неплохая штука, ну и для людей постарше, например что бы в гору не рвать жопу можно моторчик включить

  если с генератором, то теоретически там вообще можно без подзарядки кататься

  но все равно, это уже не велосипед а мопед. наверное крутой, на нем удобно и не устаешь, но мопед..

  Friday September 11th, 2015 at 23:08
 • hobo Відповісти

  может это и самообман – но иногда, когда уже обратно из поездки едешь – ой как хотелось бы мотор включить))

  Tuesday September 15th, 2015 at 22:07

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутися