За допомогою ONwheel від go-e, можна буде перетворити будь-який велосипед в електричний

Повернутися
электромотор произведенный компанией go-e, превращающий обычный велосипед в электробайк

За допомогою ONwheel від go-e, можна буде перетворити будь-який велосипед в електричний

Сьогодні, в той час коли електробайки постійно набирають все більшої популярності, також з’являється все більша кількість технічних рішень, які здатні модернізувати звичайний велосипед. Одне з таких рішень – електромотор вироблений компанією go-e, що перетворює звичайний велосипед в електробайк.

Мотор розміщується внизу велосипеда, а конкретно у тому місці де нижні пір’я з’єднаються зі стаканом каретки, де як правило кріпиться підніжка. Тим же велосипедистам, у кого вже встановлена підніжка, необхідно буде зняти її і замінити на іншу (яка також пропонується як опція).

электромотор произведенный компанией go-e, превращающий обычный велосипед в электробайк

Принцип дії пристрою полягає в наступному, після того, як велосипедист починає крутити педалі, спеціальний важіль автоматично переміщається і тим самим притискає ролик, який буде обертатися проти руху задніх коліс велосипеда.

Інтенсивність роботи вбудованого велосипедного мотора може бути скоригована проводним пристроєм, який встановлюється на кермо або ж за допомогою додатка встановлюваного на смартфон (по Bluetooth); Додаток також знадобиться для для того що б налаштувати потужність і як наслідок максимальну допоміжну швидкість. Можливий діапазон налаштувань потужності від 250 Вт = 25 км/год до 800 Вт = 45 км/год.

kak-prevratit-obychnyj-velosiped-v-elektricheskij-4

Серед інших можливостей програми, – вона буде відображати рівень заряду акумуляторної батареї, поточну швидкість руху, а також буде передбачена можливість блокування двигуна за допомогою PIN-коду під час паркування велосипеда.

Є можливість знімати електродвигун ONwheel на той час поки ви залишаєте велосипед, а оскільки він важить всього 850 грам і може бути встановлений протягом декількох секунд, ця можливість виглядає досить корисною.

kak-prevratit-obychnyj-velosiped-v-elektricheskij-3

Батарея для живлення двигуна, виконана у формі пляшки для води та кріпиться на місці флягодержателя. Зарядки батареї буде вистачати на приблизно 60 км шляху, а перезарядка триватимє 4-5 годин.

ONwheel зроблений водонепроникним, а тому його просто і зручно мити – досить просто направити на нього струмінь води, наприклад зі шланга.

При встановлені ONwheel, для того що б уникнути пошкоджень пристрою, доведеться відмовитися від стрибків на високі бордюри.

kak-prevratit-obychnyj-velosiped-v-elektricheskij-2

Вартість двигуна ONwheel на Kickstarter – 499 € (близько 568 $), а запланована роздрібна вартість становитиме 599 € (682 $).

Читать новость на русском

Поділитися цим записом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутися