Майбутні міста будуть здоровими, безпечними і зручними для велосипедистів і пішоходів

Повернутися
розвиток інфраструктури велодоріжок, для зручного і безпечного пересування на велосипеді в межах міста.

Майбутні міста будуть здоровими, безпечними і зручними для велосипедистів і пішоходів

Для оздоровлення та розвитку міст необхідно підвищити безпеку дорожнього руху. У зв’язку з постійним зростанням міського населення і, як наслідок, збільшення автомобілів у містах на перший план виходить проблема створення продуманих систем громадського транспорту. А так само залучення, якомога більшої кількості людей пересуваються в межах міста на велосипеді, що відповідно вимагає зміни міської дорожньої інфраструктури на користь велосипедистів.

Якщо брати статистику, то щорічно в світі від дорожньо транспортних пригод вмирають більш ніж 1,2 мільона людей, а кількість людей які отримали важкі травми в слідстві ДТП близько 2 мільонів.

Всесвітня організація охорони здоров’я зробила прогноз згідно з яким до 2030 року дорожньо транспортні пригоди увійдуть до п’ятірки лідируючих причин передчасної смертності й основна частина цих смертей припадатиме на міста, в яких і на сьогоднішній день відбувається абсолютна більшість дорожньо-транспортних пригод.

Муніципальна влада будь-яких мегаполісів повинна розуміти, що для того щоб населення в містах було здоровим, а самі міста економічно процвітаючими в найближчому майбутньому, то вже зараз необхідно займатися зміною інфраструктури міст.

Можна виділити три основні пункти, на які варто звернути особливу увагу:

1. розвиток муніципального транспорту – тролейбуси, автобуси, трамваї, метро, ​​міська електричка;

2. обмеження руху приватного транспорту в деяких районах міста, принаймні в центрі рух має бути вкрай обмежений. Здійснити це можливо за допомогою платних міських стоянок для автотранспорту, з високим рівнем оплати за простій машини;

3. розвиток інфраструктури велодоріжок, для зручного і безпечного пересування на велосипеді в межах міста.

Читать новость на русском

Поділитися цим записом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутися