У вересні вулиці французької столиці, на один єдиний день будуть вільні від автотранспорту

Повернутися
27 вересня світ відзначає “день без машин” і Париж перетвориться на рай для велосипедистів та пішоходів.

У вересні вулиці французької столиці, на один єдиний день будуть вільні від автотранспорту

27 вересня світ відзначає “день без машин” і Париж перетвориться на рай для велосипедистів та пішоходів. Місцеві жителі і туристи отримають небувалу можливість насолодитися вулицями Парижа без вічних пробок на дорогах, без вихлопних газів та сигналючих авто.

Рішенням про те що б перекрити рух на цілий день, паризькі чиновники хочуть висловити своє ставлення до проблем навколишнього середовища та їх негативного впливу на місто. Цей святковий день співпаде з проведенням в Європі тижня так званої “мобільності” та конференції ООН з проблем клімату на планеті.

Проведення святкування пройде у найбільш популярних кварталах міста. Такі культурні центри як Лівий берег, Ейфелева вежа, Єлисейські поля, будуть сприйматися мешканцями міста по новому, а велосипедисти та пішоходи зможуть оглянути визначні пам’ятки без суєти і міського хаосу.

Місцеві жителі добре знайомі зі столичними краєвидами зможуть відкрити для себе рідне місто заново, зануреним у цілковитий спокій. А туристи зможуть вдихнути, як би це парадоксально не звучало – свіжість міського повітря, що не просочено наскрізь вихлопними газами автомобілів; і почути щебетання птахів та шелест трави на вітрі, які не будуть перериватися звуками автомобілів що сигналють; а так само зможуть насолодитися архітектурними шедеврами столиці Франції, не побоюючись при цьому опинитися під колесами автомобілів

Боротьба із забрудненням навколишнього середовища та проблема зміни клімату на планеті, провідна тема для обговорення у всьому світі. Особисте залучення до велосипедного руху, який набирає обертів по всьому світу, а в деяких розвинених країнах є нормою вже не одне десятиліття – хороший особистий внесок у проблеми навколишнього середовища.

Читать новость на русском

Поділитися цим записом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутися