Розумний велосипед Corvus від Cotlo повідомить вас про наближення автомобілів

Вернуться [:ru]Читать[:ua]Читати[:uk]Читати[:]

Розумний велосипед Corvus від Cotlo повідомить вас про наближення автомобілів

Якщо ви любите електронні навороти, то велосипед Corvus презентований компанією Cotlo, доведеться вам до смаку. У нього вмонтована система для виявлення транспортних засобів, які занадто швидко наближаються до велосипеда, а так само в кермо вбудований OLED-дисплей для відображення різної інформації. Велосипед заслужив велику кількість позитивних відгуків після того як був показаний на Interbike 2015.

umnyj-velosiped-podskazit-kogda-szadi-priblizhayutsya-avtomobili-2

Corvus був розроблений китайською компанією Cotlo і просувається на ринок компанією Costelo Sports. З першого погляду, здається що Corvus звичайний хардтейл з карбоновою рамою.

На одному рівні з рамою, що плавно переходить у винос керма розташований OLED монітор з підсвічуванням. Він може відображати: пройдену дистанцію, поточну швидкість, кількість калорій, а так само частоту обертання педалей. Розширена інформація, наприклад поточне положення велосипеда, доступна через спеціальний додаток для смартфона.

umnyj-velosiped-podskazit-kogda-szadi-priblizhayutsya-avtomobili-5

По мимо спідометра, лічильника каденса та вимірювача потужності, Corvus обладнаний мікропроцесором, який включає в себе: модуль Bluetooth, модуль GPS, акселерометр, альтиметр, інклінометр та 9-осьовий гіроскоп.

Харчування всієї цієї електроніки здійснюється від літій-іонного акумулятора розташованого трохи нижче мікропроцесора.

umnyj-velosiped-podskazit-kogda-szadi-priblizhayutsya-avtomobili-3

Особливістю велосипеда Corvus є наявність 24-ГГц модульного радара розташованого на задній панелі, який покликаний виявляти транспортні засоби що наближаються ззаду (схожим чином працює Varia Radar від Garmin). У тому випадку, якщо сенсор визначає, що транспортний засіб наближається з небезпечною швидкістю, він попереджає велосипедиста за допомогою вібрації підсідельного штиря. Також, Corvus оснащений світлодіодною фарою, що вмикаеться автоматично (коли починає темніти).

umnyj-velosiped-podskazit-kogda-szadi-priblizhayutsya-avtomobili

Поки ж Costelo Sports тільки придивляється до можливості серійного виробництва велосипедів. Офіційної інформації про майбутні моделі та ціни на даний момент не надходило.

Читать новость на русском

Поделиться этой записью

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вернуться [:ru]Читать[:ua]Читати[:uk]Читати[:]