Стова вейт – система для зберігання велосипедів під стелею

Повернутися
Stowaway – система для хранения велосипедов под потолком

Стова вейт – система для зберігання велосипедів під стелею

Використовуючи цю оригінальну і новаторську систему, ви зможете зберігати ваш велосипед під стелею, на максимально невживаному просторі. Ні для кого не є секретом той факт, що велосипеди займають багато місця і можуть неабияк заважати своїм власникам. Особливо якщо велосипеди зберігаються в невеликій квартирі, наприклад, притуленими до однієї зі стін.

Саме з цієї причини підприємниця з Дубліна Шінейт Джіратті задумала і зуміла втілити в життя, гідний уваги спосіб зберігання велосипедів – СТОВ вейт (Stowaway).

Це система за допомогою якої, велосипед можна підвішувати під стелю. Щоб задіяти систему необхідно закріпити петлі на кермі і підставі велосипедного сідла, після чого ви повинні будете потягнути мотузку, яка за допомогою закріплених петель почне піднімати велосипед вгору. Як тільки велосипед виявиться на рівні витягнутої руки, вам знадобиться закріпити ще одну мотузку до основи коліс.

В результаті ваших дій, поступово нахиляючись, велосипед почне займати горизонтальне положення під стелею.

 велосипед занимает горизонтальное положение под потолком

Для того, що б опустити велосипед, вам знадобиться виконати описані вище дії у зворотному порядку.

У спеціальних блоках підвісної системи, через які пропускається мотузка, передбачена гальмівна система, яка запобіжить падіння велосипеда в разі якщо ви випадково випустіть мотузку.

Довжину всіх мотузок, можна налаштовувати в залежності від висоти стель. Підвісна система СТОВ-вей, обладнана противагами, завдяки чому, знадобиться лише половина зусиль для того, що б підняти велосипед.

На даний момент цю оригінальну систему можна придбати на кікстартера (Kickstarter) за 107 доларів.

Взагалі, ця ідея є досить цікавою, особливо для великих щільно населених міст. У сільській місцевості, важко собі уявити необхідність подібної системи.

Читать новость на русском

Поділитися цим записом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутися