Stafast – амортизатор для керма

Повернутися
Stafast – амортизатор для вело керма

Stafast – амортизатор для керма

Найрізноманітніші компанії пропонують кермові амортизатори починаючи c 90-х років, але як правило з не дуже великим успіхом. Багато які з подібних амортизаторів тепер здаються смішними, в основному через жорсткості або неефективності конструкції.

Компанія Aeroforge презентувала свою нову розробку – Stafast винос керма розроблений із застосуванням найсучасніших технологій. Варто відзначити, що корпус Stafast виконаний з алюмінію дійсно виглядає дуже добре – у нього гладкі форми і у немає видимих ​​люфтів. Вага виносу становить близько 350 грам, що збільшує вагу велосипеда незначно.

Повітряний амортизатор виносу Stafast настроюється під різну вагу їздока. За допомогою насоса який йде в комплекті можна змінювати рівень жорсткості амортизатора. Корисною особливістю є можливості регулювання кута нахилу амортизатора.

Діапазон руху амортизатора складає всього один сантиметр. Подібний діапазон може здатися не дуже великим, але його головне призначення в гасінні дрібних але частих коливань. Особливо корисним даний винахід може виявитися для велосипедів без амортизаційних вилок.

Stafast продаетcя за 350 доларів. Це якісний, цікавий аксесуар для велосипеда, який обігнав своїх попередників на кілька кроків.

Читать новость на русском

Поділитися цим записом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутися