Чорногорський Хребет + Горгани

Parallax-quote


Система гірських хребтів Горгани розташована на зовнішній смузі Карпат, система пролягла в Івано-Франківській та Закарпатській областях та простяглася на протязі 75 км з північного заходу на південний схід. Ширина із заходу на схід становить приблизно 40 км.

[fancy_header type = “3”] Чорногорський Хребет + Горгани [/fancy_header]

Чорногірський хребет – найвищий гірський хребет в Україні, до його складу входить г. Говерла (2061 м) – найбільш висока точка українських Карпат. Найбільш сприятливий час для походу в Карпати – липень та серпень.У липні стоїть тепла та сонячна погода, а в серпні крім приголомшливих пейзажів вас чекатиме безліч лісових ягід (чорниця, малина ..) та білі гриби, кількість яких незрівнянна з іншими регіонами України. Під час нашого походу ви відвідаєте найбільш високі гори України, вам випаде можливість викупатися у високогірних озерах, а також ви побуваєте в Горганах – в одному з найбільш красивих і незайманих куточків Карпат і, що найголовніше, – вас чекає маса позитиву та незабутні враження .

[center]

Дати проведення походу та наявність місць

[/center]

[one_third] Червень: [fancy_header] 26.06.15 [/fancy_header] [skill_bar percentage = “100” title = “поїздка відбулася”] [/one_third]

[one_third] Липень: [fancy_header] 15.08.15-25.08.15 [/fancy_header] [skill_bar percentage = “30” title = “вільно більше половини”] [/one_third]

[one_third_last] Серпень: [fancy_header] час уточнюється [/fancy_header] [skill_bar percentage = “0” title = “багато вільних місць”] [/one_third_last]

* Ми намагаємося відстежити наявність місць в тому чи іншому поході, але не завжди можемо робити це оперативно, за детальною інформацією, звертайтеся безпосередньо до організаторів даного походу, – (044) 228-57-00, (044) 229-87-89

[center]

Вартість походу 1850 грн

[/center]

[one_fifth] [/one_fifth]

[one_third]

У вартість входить:

– Всі трансфери по маршруту;
– 3-х разове харчування (приготування їжі – самостійно);
– Супровід інструктора;
– Прокат групового спорядження;
– Медстраховка.
[/one_third]

[one_third]

У вартість не входить:

– Прокат особистого спорядження;
– Ж / Д проїзд Київ – Ів.Франківськ – Київ (купе);
– Особисті витрати.
[/one_third]

[one_sixth_last] [/one_sixth_last]

[center]

Програма походу «Вершина Чорної гори»:

[/center]

[one_third] [/one_third]

[one_third_last] [fancy_header] 1 день [/fancy_header] [/one_third_last]

Відправлення з Києва, поїздом “Київ – Ів.Франківськ”.

[one_third] [/one_third]

[one_third_last] [fancy_header] 2 день [/fancy_header] [/one_third_last]

Прибуття до міста Ів.Франківськ, адміністративного центру Івано-Франківської області, важливого культурного та економічного центру західної України .. Далі нас чекає 3-х годинний переїзд до початку маршруту у селище Дземброня. Далі п’яти-шести годинний підйом до «Вухатого каміння». Наш сьогоднішній шлях пролягає по просторим Карпатським Полонина, крізь казковий ліс, уздовж водоспаду до підніжжя Чорногірського хребта. На обід сухий-пайок. Вечеря готуєтся призначеними черговими по табору на багатті або ж на газовому пальнику.

[one_third] [/one_third]

[one_third_last] [fancy_header] 3 день [/fancy_header] [/one_third_last]

Сходження на вершину гори Піп Іван (7 км), на вершині гори, на висоті 2020 метрів над рівнем моря ми вийдемо до руїн обсерваторії. Далі ми здійснимо 15-ти кілометровий перехід по Чорногірському хребту від гори Піп Іван (2020 м.) через вершини Менчул (2002 м.), Бребенескул (2036 м.) до озера Несамовите і розіб’ємо біля озера табір.

[one_third] [/one_third]

[one_third_last] [fancy_header] 4 день [/fancy_header] [/one_third_last]

На чекає 18-ти кілометровий перехід по Чорногірському хребту від озера Несамовите, по гірських вершинах, – Туркул (1935 м), Пожижевська (1822 м), Брескул (1950 м), ми вийдемо до гори Говерла, найвищої точки Карпат і України (2061 м). Здійснимо сходження на Говерлу. Від Говерли ми здійснимо перехід до підніжжя гори Петрас (2020 м), де і заночуємо в наметах.

[one_third] [/one_third]

[one_third_last] [fancy_header] 5 день [/fancy_header] [/one_third_last]

З ранку ми здійснимо радіальне сходження на гору Петрас (2020 м). Від вершини гори, пройшовши 6-ть кілометрів ми потрапимо до річки Лазещина, пройшовши ще 10-ть кілометрів ми вийдемо до селища Лазещина. Від селища Лазещина ми здійснимо переїзд до злиття річки Прутець-Яблуницький з річкою Прут. Далі нам належить 5-ти кілометровий підйом на вершину Горган.

[one_third] [/one_third]

[one_third_last] [fancy_header] 6 день [/fancy_header] [/one_third_last]

Сьогодні ми здійснимо сходження на вершину гори Хом’як (1542 м). Далі перехід по гірському хребту Горгани, по вершинах Синяк (1665 м) і Малий Горган (1535 м), пройшовши 17 кілометрів ми вийдемо до річки Зубринка, де і заночуємо у наметах.

[one_third] [/one_third]

[one_third_last] [fancy_header] 7 день [/fancy_header] [/one_third_last]

З ранку ми здійснимо дванадцяти кілометрову радіальне сходження на гору Довбушанка (1754 м.), Де і заночуємо в наметах на березі річечки Зубринка.

[one_third] [/one_third]

[one_third_last] [fancy_header] 8 день [/fancy_header] [/one_third_last]

Від річечки Зубринка ми здійснимо перехід до річки Зелениця, а далі через перевал Переслоп ми вирушимо до витоків річки Жонка. Рухаючись вздовж річки Жонка приблизно 16 кілометрів ми потрапимо в Яремчу де і заночуємо.

[one_third] [/one_third]

[one_third_last] [fancy_header] 9 день [/fancy_header] [/one_third_last]

Відпочинок у Яремчі, вільний час. Переїзд в Івано-Франківськ. Відправка до Києва потягом № 144 “Івано-Франківськ – Київ”.

[one_third] [/one_third]

[one_third_last] [fancy_header] 10 день [/fancy_header] [/one_third_last]

Прибуття до Києва.