Традиційний велотур по Іспанії «По місцях Гауді і Далі від Піренеїв до Середземного моря»

traditsiyniy-velotur-po-ispanii-11-19-20-zhovtnya-2015

Традиційний велотур по Іспанії «По місцях Гауді і Далі від Піренеїв до Середземного моря»

Велотур по Іспанії:
«По місцях Гауді і Далі від Піренеїв до Середземного моря»
11-19 / 20 жовтня 2015

У цьому турі ви побачите церкву в кратері вулкана, водоспади Каталонії, погуляєте по Барселоні, відвідаєте Саграда Фамілія, парк Гуель, маєток, де жив Сальвадор Далі, побачите готичні собори і романські монастирі, середньовічні оборонні поселення, долучітеся до відмінної європейської велоінфраструктури. І звичайно ж крос кантрі по горах вздовж Середземного моря і катання по Піренеям.

Маршрут проходить по малолюдних місцях, серед гір, покритих сосновими і буковими лісами, між вулканами і водоспадами, по рівнинах, з багатющою історією. Він починається в передгір’ях Піренеїв, в місці народження Каталонії, і призводить на середземноморське узбережжя Коста брава – один з найвідоміших курортів Іспанії. Основна частина маршруту проходить по грунтових велодоріжкам, решта – по ідеально рівному асфальту. Середній денний кілометраж 65км.

Ночівлі в затишних містечках, в невеликих готелях.

Харчування: паелья, хамон, тортилья, іспанські вина та сири, тапас, дивно смачні фрукти (в Україні таких немає), ароматні трави, восьминоги, королівські креветки, лангусти, мідії та інші морепродукти, й величезна різноманітнітної випічки та солодощів.

Вартість 9-ти денного туру – 800 євро.
Вартість 10-ти денного туру – 840 євро.

З радістю відповімо на Ваші запитання: е-мейл info@velotour.com.ua, Skype mari_zzzz або по телефону 098-21-21-444.

Читать о путешествии на русском