Велотур Країна бірюзових озер

velotur-kraina-biryuzovikh-ozer

Велотур Країна бірюзових озер

Велотур в світ хвойних лісів і гранітних, бірюзових озер. Прекрасна велоподорож для тих, хто любить природу, свіже повітря і крос кантрі.

19-20 вересня – велотур «Країна бірюзових озер»

Цей тур – дводенна поїздка до прохолодного гарного озера «Високий камінь», яке утворилося на місці гранітного кар’єру. Стрімкі скелясті береги, порослі соснами і березами нагадують край прохолоди та свіжості – Карелію. А заодно, буде можливість покупатися в величезному озері з піщаними берегами, накататися по лісах.

«Сонце нагріває верхівки дерев, залишаючи всю спеку за межами лісу. Покришки шарудять по рудій торішній хвої, в повітрі струмує аромат сосен… Так і хочеться їхати і їхати за білою стежкою, що петляє між стовбурами, що йде в густі зарості. Холм, пагорок, підйом, спуск, і ось відкривається панорама на блакитне дзеркало озера. Білий пісок, прозора вода і тиша… Цим озерам не відомо столичне стовпотворіння: відпочиваючих тут мало, і все ще можна чути як вітер, заплутавшись у волохатому чагарнику, шелестить листям.»… Із записок мандрівника, який побував у Країні бірюзових озер

У цей тур варто поїхати заради:
– Країни бірюзових озер – місцевості, де багато водойм, вода в яких блакитно-бірюзова
– Прохолодних озер в скельних виступах, в соснових лісах, які поки ще не облюбували київські туристи
– Рівного дзеркала річки Тетерів
– Дерев’яного монастиря на березі лісового озера
– Заради приємної компанії, відпочинку від міської суєти і спеки
– Заради романтики, драйву від лісового катання і релаксу на озері

Виїзд на орендованому мікроавтобусі з Києва (автостанція «Дачна», за ст.м.Житомирская) в суботу вранці, повернення в неділю ввечері.

Зареєструватися: +38098 21 21 444

Читать о путешествии на русском