Велотур по Андам, Південна Америка

Велотур по Андам, Південна Америка

Велотур по Андам, Південна Америка

Грудень 2015.

Аргентина, Чилі.

Реєстрація вже відкрита, авіаквитки бажано викуповувати в червні, оскільки потім вони різко дорожчають.

Бірюзові озера, снігові шапки на вершинах скельних гір, льодовики і квітучі долини. Сотні кілометрів дикої природи, гори дивовижної краси і безмежні простори одного з наймальовничіших регіонів світу – Патагонії, де ідеальний засіб пересування – велосипед. Це місцевість дика, практично незаселена (часом, села зустрічаються один раз в 4-6дней). Тут можна побачити броненосців, лам, пінгвінів і фламінго. Абсолютно повсякденні звірі – гуанако, лисиці і зайці.

За індивідуальним замовленням у програму туру можна включити Perito Moreno – один з найбільших льодовиків світу; Torres del Paine – національний парк з красивими гірськими пейзажами і відомої вершиною Fitz Roy; трекінг до льодовикового озера біля гори Cerro Torre.

Формат: велопохід, грунтові та асфальтовані дороги. Частина маршруту проходить по Антарктичній магістралі.

Проживання в наметах, хостелах. При необхідності можна замовити машину супроводу.

NB! Аргентина (з 2011) і Чилі (з 2015) – безвізові країни, так що ніяких турбот з документами: зібралися і полетіли 🙂

Перша частина маршруту проходить по регіону Айсен, Чилі. Середня щільність населення – 0,8 людини на км.кв. Порівняйте: середня щільність населення в Україні – 77 осіб на км.кв, враховуючи, що у нас є Зона відчуження, де немає нікого, є безкрайні степи і малонаселені гори. Айсен настільки безлюдна місцевість, що на картах позначені навіть «села», де всього 4-6 будинків. Частина маршруту проходить по Антарктичної магістралі – дорога, яку закінчили будувати всього 9 років тому. До цього тут не було нічого і дістатися до цивілізації можна було тільки по стежках на конях.

50% території регіону Айсен – це національні парки.

Друга частина веломаршруту проходить по території Аргентини, по пампасами, обмежених мальовничими андскому горами. Учасники цього туру побачать найвідоміші вершини Південної Америки – Фіцрой і Серро Торре, один з найкрасивіших льодовиків світу Періто Морено, гори Анди висотою до 4тис.м., пампаси, броненосців, нанду, фламінго …

Залишити заявку та / або запитання можна за телефоном 098-21-21-444, е-мейлу info@velotour.com.ua (бажано залишити ім’я, контактний телефон та е-мейл).

Читать о путешествии на русском