Компанія Bombtrack презентувала свій перший туристичний велосипед Beyond

Повернутися

Компанія Bombtrack презентувала свій перший туристичний велосипед Beyond

Судячи з усього в останні роки знову набирає обертів зацікавленість туристичними велосипедами і все більша кількість виробників починають підтримувати зростаючий інтерес випускам нових моделей.

З одного боку із зростанням популярності велосипеда як основного виду транспорту, велосипедисти починають поступово розширювати як свої щоденні маршрути так і багатоденні туристичні поїздки, намагаючись при цьому збільшувати дальність маршрутів. З іншого боку, компанії виробники велосипедів починають випускати спеціалізоване обладнання яке найліпшим чином підходить для далеких поїздок та подорожей.

Компанія Bombtrack більш відома як виробник велосипедів для міста, але й вона на хвилі інтересу до туристичних велосипедам підготувала до випуску свою першу модель, що одержала назву Beyond.

Навісне обладнання велосипеда буде встановлено на сталеву раму зварену з труб Columbus Chromor, з конічною рульової та овальної нижньою трубою.

На даний момент велосипед знаходиться на стадії затвердження прототипу. Серед інших особливостей характерних для велосипедів цього класу можна відзначити передні та задні стійки для кріплення багажу, а також розширену кількість кріплень для ємностей з водою.

Компанія виробник планує поставити на свій велосипед ходову 2 * 10 з перекиданнями SRAM х5 / х7. Також планується установка дискових гальм TRP Spyre з 160 мм заднім і переднім ротерами. Колеса DT Swiss X1900 з покришками WTB 29 ? 2.1 Nano.

Велосипед буде доступний с кінця вересня цього року за ціною 2000 доларів.

На даний момент, велосипед тестує відомий вело мандрівник Марк Мауер, який на початок вересня перебував у Грузії та планував проїхати ще 4000 кілометрів.

Читать статью на русском

Поділитися цим записом

Коментар (1)

  • Петя Відповісти

    с виду интересный такой, но я велосипеды без амортизационной вилки недогоняю – не по по нашим дорогам.

    Tuesday September 15th, 2015 at 21:50

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутися