BeeLine – гнучка навігаційна система

Повернутися
BeeLine — гибкая навигационная система

BeeLine – гнучка навігаційна система

Марк Дженнер, відомий як творець велосипедів, запропонував цікаву розробку, яку в двох словах можна охаректеризувати як “велосипедний компас”. На Kickstarter збір інвестиційних коштів перевершив очікування біліше ніж у два рази.

За словами Марка ідея створення даного навігіціонного пристрою прийшла йому в голову в той момент, коли він на своєму велосипеді катався по Кілбёрну, розташованому в західному Хемпстеде. Марку хотілося зручно, без зайвої мороки налаштувати свій власний маршрут, прокласти його через нові цікаві місця, але при всьому цьому не хвилюватися на рахунок того, щоб вчасно прибути в потрібний пукт призначення. Пізніше разом зі своєю командою він придумав назву для своєї ідеї “BeeLine”, а так само девіз – Зручна та швидка навігація з гнучкою системою управління.

beeline-gibkaya-navigatsionnaya-sistema2

Про процес задумки ідеї Марк Дженнер розповідає наступне:

Я працював над пристроєм здатним допомогти мені добратися з одного пункту в інший ефективно, але при цьому мати можливість вносити корективи у власний маршрут. Так само за задумом мій пристрій повинен надавати можливість вільного переміщення по місцевості, замість того щоб весь час шукати наступний поворт на карті в екрані монітора.

beeline-gibkaya-navigatsionnaya-sistema-gif3

BeeLine може приймати GPS-сигнал від смартфона і дає вам вказувати кінцевий пункт, в який вам необхідно прибути, але його робота відрізняється від автомобільного навігатора. Він не буде вказувати вам напрямок від повороту до повороту. Робота BeeLine більше нагадує компас, який показує вам необхідний напрям до кінцевого пункту, але при цьому вибір конкретного маршруту залишається за вами. У режимі компаса на екрані BeeLine відображаються стрілками, які вказують напрямок де знаходиться ваша кінцева мета, а так само ту відстань, що відокремлює вас від неї. Так само існує можливість додавати маршрутні точки на на шляху вашого прямування, щоб надалі використовувати саме цей маршрут.

beeline-gibkaya-navigatsionnaya-sistema-gif2

За словами розробників пристрою та простота навігації, яку пропонує BeeLine дозволяє велосипедистам заново відкрити для себе звичні повсякденні поїздки, перетворивши щоденну рутину в різноманітне пригода. Більшість навігаційних утройство показує дорогу від повороту до повороту в той час, як BeeLine допомагає велосипедисту будувати свій маршрут самостійно. Можливість використовувати цікаві та нестандартні шляхи для того щоб дістатися до мети. Варто відзначити, що подібна можливість може здатися цікавою і потрібною, якщо ви катаєтеся по місту на велосипеді для свлго задоволення, у вільний від роботи час, але якщо ви спізнюєтеся на зустріч або на роботу, то подібний пристрій може зіграти з вами злий жарт.

beeline-gibkaya-navigatsionnaya-sistema-gif1

Серед інших особливостей BeeLine варто відзначити дисплей працює за принципом e-paper (electronic paper), який ясно і чітко відображає дані при будь-якому рівні освітлення. Так само дисплей оснащений функцією підсвічування для використання при їзді на велосипеді в темний час доби. Пристрій навігації оснащено Bluetooth (блютус) для можливості роботи разом з додатком на смартфоні. Велосипедний навігатор BeeLine також оснащений акселерометр, магнітометром і гіроскопом. Пристрій є водонепроникним, а його акумулятор здатний працювати до 4-х тижнів без підзарядки.

beeline-gibkaya-navigatsionnaya-sistema3

У комплект поставки даного вело навігатора входить силіконовий ремінець з допомогою якого BeeLine без яких або проблем кріпитися на будь велосипедне кермо. Пристрій може працювати, як в режимі спеціального компаса, так і в якості звичайного велосипедного комп’ютера, додатки, який відображає пройдену відстань, швидкість і час у дорозі.

З часу старту на Kickstarter було зібрано вже більше £ 150 185 (03.01.16), при необхідному запланованому бюджеті в 60 тис. Поставки BeeLine в роздрібний продаж очікуються восени 2016 року. Планується, що роздрібна ціна буде в районі $ 60 доларів.

Читать новость на русском

Поділитися цим записом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутися