Bindio – оригінальна і цікава концепція паркування для велосипедів

Повернутися

Bindio – оригінальна і цікава концепція паркування для велосипедів

Основна проблема надійних велосипедних замків полягає в тому, що вони важкі і їх незручно тягати з собою. На сьогоднішній день, існує велика кількість самих різних проектів, метою яких є захист велосипедів від угону. Варто сказати, що існують вельми цікаві проекти, що пропонують надійні і практичні варіанти, а так само нерідко пропонують відверту лажу, при цьому ще сподіваються, що їм хтось за це заплатить (і адже хто платить ж-).

Bindio – інноваційна компанія розробник, розташована в Латвії, запропонувала своє вирішення проблеми і на наш суб’єктивний погляд це рішення виявилося досить непогане, хоча і не дешеве. На даний момент, в столиці Латвії місті Ризі, вже функціонує ціла мережа велосипедних стоянок, розроблених компанією Bindio. Ці стоянки розкидані по всьому місту, вони розташовуються в самих різних публічних місцях, біля магазинів, шкіл і кафетеріїв.

Замок такої велопарковки управляється за допомогою спеціального додатку, що встановлюється в iOS або Android. Що цікаво, ви навіть можете віддалено забронювати собі місце на конкретній парковці – просто відкриваєте додаток і резервуєте собі паркувальне місце, а по приїзду, замок відкриється тільки з вашого профілю в додатку. Надійна сталева ланцюг, протягується через переднє колесо велосипеда і раму одночасно, таким чином велосипед фіксуються досить надійно (ну, звичайно, це рішення для цивілізованих країн – у нас монетки рівня хоча б DEOR знімуть тільки так-).

У разі, якщо хтось все ж спробує перекусити такий трос, спрацюють сенсори орієнтовані на вібрацію і на місце потенційної крадіжки відразу прибуде поліцейське спец. підрозділ по боротьбі велосипедної мафією (жарт! вам на смартфон просто прийде відповідне повідомлення). Крім цього, багато вело паркування обладнані відео спостереженням.

Передбачається, що дана система буде для користувачів безкоштовної, за установку велопарковки платять ресторани і кафетерії, а так само інші заклади, поруч з якими парковки розташовуються (ну, так всім відомо, що в кінцевому рахунку платить споживач – так що не дивуйтеся, що почнете платити в кафетерії трохи, але більше). Відповідно найбільшими замовниками велопарковок, виступають муніципальна влада.

До речі кажучи, паркувати таким чином можна не тільки велосипеди, але і будь-якого іншого двоколісного друга – мопед, мотоцикл, скутер і т.д.

GreyNut продовжують збирати кошти на свій проект на найбільшому майданчику для випрошування цих самих засобів – Kickstarter.

Метою подальшого фінансування, є поширення паркувальних систем. Парковка для велосипедів варто 1620 доларів, а ля мотоциклів 1290.

Читать новость на русском

Поділитися цим записом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутися