Чи можна недорого купити велосипед і при цьому не помилитися з якістю?

Повернутися
Можно ли недорого купить велосипед и при этом не прогадать с качеством?

Чи можна недорого купити велосипед і при цьому не помилитися з якістю?

Давайте спробуємо розглянути це питання більш широко. Чи можливо купити, яку б то не було річ, що б вона була якісною і при цьому недорогою, за умови, що ви абсолютно не розбираєтеся з чого складається і як зроблена ця річ?

Велосипед складається з величезної кількості деталей, кожна з яких має власні характеристиками, в тому числі, власним співвідношенням – ціна / якість. До того ж, не можна забувати, що велосипед піддається колосальним навантаженням. Уявіть собі колесо велосипеда, яке потрапляє в яму, на швидкості 20 км на годину, при вазі велосипеда в 13-15 кг і вазі їздця рівному 80 кг (а якщо велосипед навантажений вело баулом, вагою 15 кг, а вага їздця становить 110-115 кг). Так само, високому навантаженню піддаються і всі інші вузли велосипеда, яким доводиться працювати в умовах постійного навантаження.

Цікаво відзначити той факт, що абсолютна більшість з нас насправді мало що знають про автомобілі, а вже про внутрішній їх пристрій і роботу вузлів, і агрегатів знають одиниці. Але це не заважає багатьом з нас, бути власниками автомобілів і ми здатні міркувати про вибір того чи іншого автомобіля годинами.

Чому ж тоді, з велосипедами, інша справа? Чому, коли людина стикається з вибором велосипеда, він виявляється фактично позбавленим будь-яких передумов для раціонального вибору? Невже будова велосипеда складніша, ніж будова автомобіля? Безумовно – ні. Звичайно ж, вправний вело механік така ж рідкість, як хороший автомеханік. Але ж ми говоримо про те, що б хоча б поверхово розбиратися в обговорюваному предметі. Причина, по якій ми вміємо вибирати автомобілі і при цьому не вміємо вибирати велосипеди, криється в тому, що рекламні кампанії, що проводяться виробниками авто (в основному за допомогою кінематографа), з самого нашого дитинства, нав’язали нам думку про те, що кожен успішний чоловік повинен купити автомобіль. Що той, у кого немає машини, – не зміг досягти успіху в житті, він знаходиться в числі людей, які не змогли дозволити собі таку покупку і природно перше, що повинен купити така людина, якщо раптом, в житті йому посміхнеться удача – автомобіль. З цього до вибору автомобіля кожен готується з самого дитинства, вивчаючи марки автомобілів і пару трійку показників, таких як максимальна швидкість, потужність, ціна і т.д.

Якби нам з дитинства переконували користь і престиж здорового способу життя і те, що велосипед є одним з найкращих засобів для досягнення такого способу життя, то цікавлячись їм з дитинства, ми знали б про нього все і були б здатні усвідомлено купити недорогий, якісний велосипед.

Так що ж все таки необхідно знати, що б вибрати якісний і недорогий велосипед? Перш за все, вам необхідно дізнатися про велосипедах, хоча б трохи більше. Як мінімум, нові знання цікавими і пізнавальними. Крім здорового способу життя, велосипедна тематика пов’язана з величезною кількістю цікавих речей, – це і вело туризм, і кругосвітні подорожі, що здійснюються на велосипедах, і спілкування в колі однодумців. Почніть читати тематичні блоги і форуми, познайомтеся з людьми, які захоплюються їздою на велосипеді і ви не встигнете помітити, як будете знати достатньо, для здійснення обдуманої купівлі велосипеда.

Якщо вам не хочеться вникати в дану тематику докладно, тоді вам доведеться довіритися продавцеві-консультантові, тут можна дати тільки одна порада, – довіряйте тому продавцю, який задасть вам більше навідних запитань і такого, за яким видно, що він захоплений, продаваним їм товаром.

Читать статью на русском

Поділитися цим записом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутися