Один день з життя велосипедиста ранньою весною

Повернутися

Один день з життя велосипедиста ранньою весною

Як завзятий велосипедист, я сам не дуже люблю визначення так званого «сезону». Саме існування цього поняття, як би передбачає, що є час для того, щоб кататися на велосипеді, а є час, коли на ньому чомусь кататися можна. Чесно кажучи, раціонального і практичного в цьому понятті мінімум, мені здається, воно головним чином служить для того, щоб виправдати лінь і небажання що-небудь робити, відкладаючи «на завтра» не те, щоб роботу або обов’язки, а навіть активний відпочинок. На доказ цієї думки наведу те, що мені не раз доводилося чути ближче до літа від випадкових людей, що – «пора б і нам, нарешті відкрити сезон». Так вже не поспішайте, панове, скоро адже літо – спека, а там вже і осінь – грязюка, почекайте вже до наступного «сезону».

Але в цьому році, за низкою незалежних від мене причин, майже всі три місяці зими, я не катався на велосипеді. Ближче до приходу весни, я почав активно об’їжджати велотренажер, роблячи особливий акцент на швидкість педалювання на підвищених передачах (коли магнітні пластини тренажера знаходяться близько один до одного, через що педалювання утруднене). Загалом, я вважав, що завдяки тренажеру, та й взагалі активному способу життя навіть в зимовий період – готовий до відкриття велосипедного «сезону». Але це виявилося м’яко кажучи не зовсім так.

Нинішня моя покатушка, вже шосте тренування за тиждень і з початку «сезону», всього на даний момент, пройдено рівно 150 кілометрів. Перша ж моя покатушка в сезоні, почалася з того, що втомлений і захеканий я з гордістю подивився на показник пройденої відстані і виявилося, що проїхав аж 3.5 кілометра.

Враження:

1) Швидше подалі від міста

Не знаю хто як, але особисто я намагаюся якомога швидше згорнути подалі від «цивілізації», яка на жаль з кожним роком захоплює все більше і більше улюблених місць для коротких покатушек.

На лісових стежинах, подалі від людей, а головне машин, особливо ранньою весною є один нюанс, який стримує швидкісне катання, – буквально весь ліс завалений деревами, що впали:

2) Київ – місто нероб

Принаймні саме таке враження створюється, коли опиняєшся поруч з популярними місцями лежбищ «матрацників». Мабуть, такої кількості відпочиваючих я ніколи не зустрічав раніше в розпал буднього дня.

На жаль, фотографія не вдалася і не відображає реальної кількості відпочиваючих «шашличників»:

3) Природа і хомооранус

Важко бути киянином, а тим більше киянином-велосипедистом і не любити Пущу Водицю, місця тут відмінні, але на жаль бидло засірают все місця, куди може добратися.

Тут на узвишші, над озером, я вирішив трохи перепочити, почитати електронну книжку і мені пощастило стати свідком цікавого діалогу:

4) Велосипедисти я сам вас часом ненавіжу-)

На пагорб, на якому я сидів і читав книжку, піднялася парочка людей з велосипедами – хлопець і дівчина. Те, що говорив хлопець мало цікаво тому, що всі його зусилля були спрямовані на те, щоб сподобатися дівчині (він просто в усьому намагався їй підтакувати і цікавився продовженням того, про що вона йому розповідала). А ось те, що вона розповідала змусило мене відкласти книгу і спробувати розглянути її уважніше. Далі наведу частина її монологу:

“Уявляєш, я їду з гірки, а попереду люди, ну і як би само собою, що вони повинні розступитися, а вони не розступаються … але ж якщо я в’їду в когось із них, то я буду ще і винна. . ((“

Я відтворив монолог слово в слово (не рахуючи перевернутих смайліков-), але вони відображають її щире обурення з цього приводу -). Особисто мене особливо вразила формулювання того, що на її думку, перед нею повинні лунати «само собою». Ось через таких от інтелектуалів нас, велосипедистів і не люблять.

5) Лісові дороги і друга світова

Уявляю кілька фотографій чудових лісових доріг, вони не можуть залишити велосипедиста байдужим – я маю на увазі дороги, а не фотографії, перепрошую, але коли катаюся на велосипеді то завжди ношу з собою мильницю, яку до того ж не особливо вмію налаштовувати -)

Один з безлічі дотів лінії оборони Києва – саме цей дот розташований недалеко від житлових поселень і від того наскільки він загаджений, стає гидко і образливо від прояву людського свинства.

«Романівське болото», практично висушене між Києвом і Ірпенем, розкинулося тут, трохи віддалік від Києва, якщо не в первозданному вигляді, то в близькому до нього. На фото вид на болото і одне з укритті місць, де можна сховатися від усіх і відпочити. Місце, на якому розташувалися пеньки, а так само наступний знімок – все це не просто ями, що утворилися за примхою природи – це подвійна лінія окопів, що простягнулася по всій лінії оборони – тут окопи відмінно збереглися.

6) І наостанок

До виїзду з лісу, залишалося кілька кілометрів і я вирішив відпочити, поставивши велосипед біля популярного у матрацників озера. І на мене буквально напала, ось ця маленька птица-) Вона сіла на стіл, кричала і вимагала що то від мене-) Як я розумію, цього дрозда приручили тим, що підгодовували його, що ще цікавіше, так це те, що за дроздом слідувала маленька синичка – мабуть звикла підбирати за ним-)

Поділитися цим записом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутися