По той бік «поребрика»

Повернутися

По той бік «поребрика»

Справа була в 2014 році, але оскільки одна дуже велика, але безглузда країна, добре вміє приховувати незручні їй факти, навіть якщо це всього лише, чиїсь висловлювання в соціальній мережі – нам тільки зараз попалися ці дані і то, виключно завдяки друзям, які знаходяться по той бік мордорского «поребрика».

Відомий в Росії велосипедист Олександр Васильович Колобов, призер олімпійських ігор 2008 року, був оштрафований на серйозну суму, як би ви думали за що? За антивоєнний твіт, в якому він висловлює своє ставлення до мілітаристської політики Кремля.

велосипедист, Александр Васильевич Колобов, призер олимпийских игр 2008 года, был оштрафован на серьезную сумму

Разом з Олександром був оштрафований фігурист Максим Ковтун, так само все лише за твіт з саркастичною картинкою на адресу пуйла. Надалі обидва спортсмени видалили свої висловлювання, а ви говорите – «1984» Орвела фантастика … як би не так, як там не є реальність.

 был оштрафован фигурист Максим Ковтун, так же все лишь за твит с саркастической картинкой в адрес пуйла

Дані про ці твіти збереглися завдяки онлайн проекту – Sports.ru, керівник якого, Дмитро Навоша, зберіг новина про ці твіти та санкції проти спортсменів. Сам Дмитро відзначав, що йому дзвонили з вимогою прибрати розміщену новина. Мабуть згодом Дмитро змушений був підкоритися вимогам і таки прибрав новина, але вона вже розійшлася по деяких ресурсів, включаючи velomesto.ru

Ось така здавалося б маленька і непомітна історія, але все ж вона здатна ще раз показати, – що по той бік «поребрика», крім біологічної ватною маси, є люди, люди здатні мати свою точку зору. І так само ми бачимо з якою все охоплює машиною терору, що не спусккае жодного висловлювання, їм доводиться стикатися.

Читать статью на русском

Поділитися цим записом

Коментарі (4)

 • Катя Відповісти

  Интересно, как дальше сложилась судьба героев статьи?

  Tuesday April 12th, 2016 at 22:22
  • hobo Відповісти

   Я не знаю связано это как-то или нет, но Александр Колобов прекратил спортивную карьеру в 2015 году, официально из-за полученных ранее травм.

   Wednesday April 13th, 2016 at 07:23
 • Alice Відповісти

  А серьезная сумма – это сколько?

  Monday April 25th, 2016 at 14:03
  • hobo Відповісти

   а для бродяг любая сумма будет большой))

   * к сожалению в статью закралось много неточностей и да на данный момент, главный фигурант статьи – прекрасно себе выступает в футболке газпрома и пишет уже только “правильные” твиты))

   Tuesday April 26th, 2016 at 21:26

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутися