Придбав велосипед, що робити далі

Повернутися

Придбав велосипед, що робити далі

Отже, ви придбали свій перший велосипед, неважливо “ашан” байк або, так би мовити, нормальний велосипед. Після перших ваших спроб покататися на велосипеді і освоїти перемикання передач перше, що можна рекомендувати – це купити базовий ремонтний набір для велосипеда.

Сучасні велосипеди через велику кількості складних деталей, таких як перемикачі передач, зірки, за якими перемикаються передачі ланцюга і безліч інших дрібних компонентів схильні періодичним несправностям.

Найперше, що вам знадобиться це спеціальний мультитул, за допомогою якого ви зможете відрегулювати всі складові вашого велосипеда.

За частотою поломок в велосипеді впевнено лідирують проколи камер. Прокол камери це те, з чим вам доведеться стикатися досить часто, тому в першу чергу необхідно придбати запасну камеру під ваш розмір колеса, насос, набір бортіровочних інструментів для зняття велосипедної покришки.

Також для догляду за велосипедом вам знадобиться мастило/масло для ланцюга, літол для змащення деяких частин, ВД 40 для чищення важкодоступних місць.
Для розширення географії подальших поїздок вам необхідний рюкзак, як мінімум, для перевезення ремонтного набору, а також обов’язково для води. Згодом воду буде краще кріпити на раму, але для початку буде достатньо рюкзака для її перевезення.

Згодом рюкзак знадобиться вам так само для перевезення їжі, тому що розширюючи географію ваших поїздок ви будете витрачати багато сил і, як наслідок, калорій. У рюкзаку так само можна перевозити безліч інших речей, які дуже корисні для велосипедиста, наприклад, ліхтарик, запасні батарейки, в кінці-кінців мед. аптечку.

Обов’язковим атрибутом будь-якого велосипедиста є шолом, дозволити собі їздити без шолома може тільки початківець, недосвідчений велосипедист, але повірте, будь-який початківець велосипедист, якщо він вчасно не передумає і не одягне шолом рано чи пізно пошкодує про це. Також обов’язковим пасивним засобом захисту велосипедиста є всілякі освітлювальні прилади, що дозволяє іншим учасникам руху побачити велосипедиста в першу чергу і головним чином на дорозі.

Поділитися цим записом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутися