Результати етапу Кубка світу UCI з крос-кантрі в Віндхеме

Повернутися

У неділю в американському Віндхеме відбувся п’ятий етап Кубка світу UCI з крос-кантрі. Чемпіонка світу в шосе Полін Ферран-Прево (Raboliv) довела, що її ще рано списувати з рахунків здобувши першу перемогу на етапах Кубка в цьому року. У той час як Ніно Шуртер (Scott-Odlo) здобув другу перемогу поспіль зміцнивши лідерство в загальному заліку.

У неділю в американському Віндхеме відбувся п'ятий етап Кубка світу UCI з крос-кантрі.

Траса в Віндхеме являє собою трек «старої школи» з довгими виснажливими підйомами котрі чергуються зі швидкими технічними відрізками. Дуже суха погода змусила гонщиків їхати в хмарах пилу, долаючи слизькі кути.

Йоланда Нефф (Stoeckli Pro Team), що є лідером Кубка вирішила в цей раз не робити швидкий старт і не відриватися від основної групи. Полін Ферран-Прево, навпаки, швидко рванула уперед. Чемпіонка світу Катарін Пендрел (Luna) намагалася підтримувати темп француженки на першому колі, але, в підсумку, до фінішу впала на 25 позицію, чим дуже засмутила фанатів.

Наздогнати Ферран-Прево намагалася Нефф, компанію якій склали Ганн-Рита Дале (Multivan Merida), Анніка Лангвад (Specialized) і Лі Девісон (Specialized). На передостанньому колі Нефф відірвалася від групи переслідувачів і закінчила другою, а Лангвад третьою.

Чемпіонка світу в шосе Полін Ферран-Прево (Raboliv) довела, що її ще рано списувати з рахунків здобувши першу перемогу на етапах Кубка в цьому року

За словами, Ферран-Прево ще минулого тижня вона відчула, що сповнена сил, тому на цьому етапі прагнула взяти швидкий старт і, повністю викладаючись на підйомах і трохи відпочиваючи на спусках, їхати до перемоги.

Після етапу Нефф продовжує лідирувати в загальному заліку з 1100 очками, випереджаючи Дале на значні 190 пунктів. Пендрел має у своєму активі 726 очок і посідає третє місце. Схоже, що перед останнім етапом, як і в даунхілі, в жіночому дивізіоні все вирішено.

У чоловічій гонці зі старту ініціативу взяв на себе Шуртер, який повів за собою групу переслідування із Жюльєна Абсалона (BMC), Мануеля Фуміка(Cannondale Factory), Даніеля Макконнелла (Trek Factory Racing) і Ярослава Кулхаві.

Лідерство Шуртера тривало всю гонку, тільки на шостому колі Абсалон спробував атакувати на підйомі і гонщики їхали весь круг разом. Наприкінці гонки Шуртер зміг повернути лідерство, здобувши перемогу з мінімальним відривом. Третім став Фумік.

Ніно Шуртер (Scott-Odlo) здобув другу перемогу поспіль зміцнивши лідерство в загальному заліку

Після гонки Шуртер сказав, що знаходиться в хорошій формі, але етап у Віндхеме був не його гонкою. Схоже, гонщик більше був радий перемозі у Монт-Сент-Енн на минулих вихідних. Головним своїм суперником Шуртер вважає Жюльєна Абсалона.

Перед останнім етапом загальний залік очолює Шуртер, слідом за ним йде Абсалон, а замикає трійку лідерів зайнявший у США 32 місце Ярослав Кулхаві.

Наступний етап Кубка світу відбудеться 22-23 серпня на італійському курорті Валь-ді-Соле.