Shibusa – електровелосипед з взаємозамінними модульними деталями

Повернутися
Shibusa — электровелосипед с взаимозаменяемыми модульными деталями

Shibusa – електровелосипед з взаємозамінними модульними деталями

Shibusa — продукт розробки Елвіна Чу, студента технологічного інституту Розташування в Джоржіо. Елвін працює над реалізацією цього проекту вже більше чотирьох років. Його метою є створення електро велосипеда з вільно замінними деталями, щоб кожен покупець міг встановлювати на велосипед ті компоненти, які йому більше підходять.

Можливість міняти компоненти на електробайку є унікальною можливістю даного велосипеда – принаймні саме така заява присутня в прес-релізі даної моделі. На думку вченої колегії сайту www.hobo.com.ua – дана інформація з прес-релізу цілковита мура. Але не будемо суворі до даної моделі і її розробника, Елвіну надали грант на подальше вдосконалення його винаходу і не аби хто, а сама корпорація SRAM – так світиться ім’я її і так прибуде її офіційне торгове представництво в Україні, щоб і у нас продукція цієї компанії коштувала хоча б, як в Європі, а то й дешевше.

Загалом титан велосипедної індустрії SRAM дав розробнику досить мало часу на фінальний реліз його моделі, але як знає будь-який розробник – час здачі проекту завжди можна розтягнути. Але скільки б не минав час і нерви інвестора, але рано чи пізно всьому настає гаплик, так що в найближчі пів року ми дізнаємося, чи з’явиться на ринку нова і безумовно геніальна (так напишуть в прес-релізі) концепція велосипеда.

Читать новость на русском

Поділитися цим записом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутися