Улюблені вело інструменти механіків Кубка світу з даунхілу

Повернутися

Улюблені вело інструменти механіків Кубка світу з даунхілу

Навіть у того велосипедиста, який не вважає себе видатним вело механіком, знайдеться свій найбільш улюблений інструмент. Їм цілком може виявитися звичайний компактний мультитул, який велосипедист бере з собою в кожну поїздку. Або, наприклад, лопатки для бортировки шини, потерті від багаторічного використання, які сотні разів виручали під час поїздок і подорожей в разі проколу камери колеса. Якісним інструментом приємно користуватися завжди, оскільки він полегшує процес заміни і ремонту самих різних велосипедних компонентів. Чим більше велосипедист використовує свій байк по призначення, тим більше часу він проводить за його ремонтом і настроюванням. І, відповідно, більше починає цінувати якісний робочий інструмент. У цій статті найвідоміші велосипедні механіки в світі ми розкажуть про свої улюблені робочих вело інструментах.

Усі веломеханікі, котрі обслуговують Кубок Світу з даунхілу, проводять свій час в постійній роботі по налаштуванню і доведенню велосипедів до досконалості. І якщо існує який-небудь інструмент здатний поліпшити роботу або зробити її швидше то кому, як не їм знати про це. Вам швидше за все буде знайома більшість з представлених інструментів, але можливо, що принаймні кілька з них вам здадуться новими і цікавими. І можливо дізнавшись про них, ви захочете їх придбати.

Бен Вернаунт, команда Scott

Бен на прізвисько “Великий”, один з найбільш заслужених механіків команди Gstaad-Scott. Бен працює особистим механіком одного з найбільш титулованих спортсменів Брендона Ферклоу. Улюбленим робочим інструментом Бена є 5-ти міліметровий шестигранник фірми Facom. Бен так високо цінує якість продукції компанії Facom, що спочатку хотів вибрати весь комплект інструментів їх виробництва, але коли ми сказали йому, що потрібно вибрати тільки один, то Бен ні секунди не сумніваючись вибрав 5-ти міліметровий шестигранник. За його словами, він вибрав цей інструмент з тієї причини, що їм він користується найчастіше (я думаю, що більшість вело любителів розуміють чому вибір Бена припав саме на цей інструмент-)).

Дейв Герланд, команда Giant

Всій свій роботою Дейв дуже тісно пов’язаний з Кубком Світу. Протягом багатьох років він працював з різними спортсменами, допомагаючи їм домагатися кращих результатів. А тепер він працює провідним механіком команди Giant. Дейв не став довго роздумувати для того щоб вибрати свій улюблений робочий інструмент і відразу ж вирішив, що це буде розвідний гайковий ключ виробництва Snap On. Може скластися враження, що коли мова заходить про команди, де працюють і виступають професіонали, то там немає місця таким простим інструментам як гайковий ключ, що там все вивірено і стандартизовано до міліметра, але на практиці дуже часто, розвідний гайковий ключ є єдиним виходом із ситуації. Ключ компанії Snap On відноситься до розряду високоточних робочих інструментів і його ні в якому разі не можна порівнювати з розхитаними старими розвідними ключами, це було б просто некоректне порівняння. Коли береш в руки такий якісний робочий інструмент, починаєш розуміти наскільки великою функціональністю і точністю він володіє. І після вже не хочеться лагодити свій байк чимось менш надійним і практичним.

Том Данкан, команда Santa Cruz

Мало ймовірно що знайдеться ще одна людина, яка за час своєї роботи поміняв більшу кількість покришок ніж Том Данкан, особистий механік Стіва Піта. Том так само не секунди не сумніваючись зробив свій вибір. Взагалі з формальної точки зору це два інструменти, але так як їх використовують разом то цей варіант так само був зарахований. Том зробив вибір на користь чудових бортіровочним лопаток, виробництва Rim Shield виробництва Motion Pro і затиску Tyre Bead Clamp для вилучення покришки. Спочатку ці інструменти використовувалися в мотокросі, але Том виявив що вони відмінно підходять для роботи з покришками встановленими на гірських велосипедах. Бортіровочним лопатки Rim Shield, надійно захищають диски від ушкодження, що особливо важливо якщо вам потрібно працювати з дисками з вуглецевого волокна, як це робить Том; потім, за допомогою спеціального затиску, в конструкції якого використовується гвинт, вдається з легкістю зняти шину. Це відмінне поєднання дуже практичних інструментів.

Алекс Ровет, команда Saracen

Велосипедним колесам потрібна особлива увага, саме тому, своїм робочим інструментом Алекс вибрав spoke key, ключ розроблений компанією DT Swiss, за допомогою якого здійснюється складання та ремонт велосипедних коліс. Алекс працює механіком відразу для двох професійних райдерів – Мета Сімонса і Манон Карпентера. Що ж робить цей маленький інструмент, виробництва іменитого бренду таким незамінним? В даному випадку вся справа в ергономіці, Алексу просто подобається та зручність, яку забезпечує даний інструмент. Ключ економить масу часу, оскільки іноді доводиться збирати і ремонтувати велику кількість велосипедних коліс за дуже короткий проміжок часу.

Поділитися цим записом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повернутися